domů >  Shipping & Returns

Shipping & Returns

Máme celou řadu možností dodání, aby vyhovoval vašim - my se budeme snažit zajistit, kde a kdy chcete.
kde
Můžeme poskytnout vašeho domova či kanceláře, nebo přítel, příbuzný nebo soused od vedle. Pokud si objednáte on-line můžete vytvořit alternativní doručovací adresu. V případě objednání poštou, stačí napsat na tiketu "poskytovat" a nahradit jméno, adresu a poštovní směrovací číslo. Pokud si objednáte po telefonu, řekni našim konzultantům, kteří budou brát podrobnosti o vaše komentáře. Vyhrazujeme si právo odmítnout práv třetích stran doručit na adresu.

kdy
Můžete si vybrat, jak rychle chcete přijímat své položky. Se zavázat ke koupi, dáme vám vědět, vaše objednávka expediční poplatek. Náš poplatek je přidána ke každé zakázce vás, i když si můžete objednat více než jeden den, obdrží Váš předmět s pozemkem. Následující doba dodání se předpokládá na skladě. To může trvat déle, než dosáhne určité položky - jako těžký nábytek, velké obrazovce TV, individuální předměty nebo věci s hvězdičkou * v katalogu, který je zaslán přímo od společnosti značkou. Potřebují platné denní kontaktní číslo pro doručování.

standardní dodávka
Naším cílem je poskytnout Váš předmět v 3-5 dnů.

dodáním následující pracovní den
Můžeme nabídnout další den doručení objednávky do 22:00 Dada místě podle Vaší objednávky a doručovaný podle svého výběru. Pokud si objednáte on-line, počítáme lhůtu, aby pro vás, když jdete k pokladně. V případě objednání po telefonu, vyžaduje pouze podrobnosti o poradce. Pokud objednané před polednem v sobotu, budete dostávat své dodávky v neděli. Pokud objednal před polednem neděli, obdržíte vaši zásilku v pondělí. Jestliže cut-off objednání obdržíte pozdní doručení den. Kladen na víkend bankovního svátku objednávek budou obvykle doručeny v úterý. Pro více informací o celém velikonoční a vánoční dodání naleznete na našich webových stránkách nebo nám zavolejte.

Direct Express
Pokud si objednáte on-line, můžeme být schopni nabídnout ESTA služba přímo od našich dodavatelů, aby své věci. Zvolíte-li možnost ESTA, bude dodavatelé zacílit do 17:00, pokud poskytovat své zboží do 2-3 pracovních dnů. Pokud se po tomto časovém uspořádání, bude dodávka bude 3-4 pracovní dny.

Snažíme se poskytovat zboží určíme ten den. Nicméně, nemůžeme zaručit termín dodání nemůžeme akceptovat mimo-of-pocket náklady, náklady na náhradu škody, nebo odpovědnost za jakékoliv selhání či zpoždění při poskytování jakýchkoli dalších poplatků.

Ztracené předměty - ve většině případů pořadí se dostanete do objeví váš další tvrzení. Byste neměli dostávat objeví na projekt, dejte nám prosím co nejdříve vědět. Předpokládáme, že obdržíte zboží, ledaže byste nám říct, 56 dní od původního data objednávky.

zpáteční
Musíte se vrátit něco? Zde je několik užitečných informací.

Před návratem položku, přečtěte v sekci "Vaše práva" na návrat.

Vyplňte prosím objednávku s oznámením, že část výnosů. To nám pomáhá pochopit, proč je položka, které mají být vráceny, a pomoz nám rychle poskytnout náhradu.

Pokud je položka je součástí speciální propagační činnosti (například "koupit jeden dostat zdarma"), vrátit všechny položky v transakci. Pokud tak neučiníte, můžeme nemusí být spolehlivý, a dá vám plnou náhradu.

Chcete-li objednat náhradu nebo výměnu položky, použijte naše webové stránky nebo volejte linku objednávky. Existují čtyři způsoby, jak doporučit vaše zboží se k nám vrátil. Bez ohledu na to, jakým způsobem si vyberete, je velmi důležité, když dostanete stvrzenky nebo doklad o mailingu. Pokud nemáte, vaše zásilka zmizí, vrátíme vám váš účet nespolehlivé.

Back
Copyright @2019 www.techpneu.cz All Rights Reserved
Sportovní oděvy a boty,Sportovní obchod online,Sleva na prodej sportovní bundy